Mówię: vitalbon polecam

Advertisment

serce

Konsumenci szukają opinii o produkcie Vitalbon. I to nie jest dziwne, bo gdy trzeba kupić produkt, to warto znać opinie innych. Ale jednak opinie te bywają bardzo odmienne. Jedni wychwalają Vitalbon a inni ludzie zdecydowanie przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem ułatwią wam ustalić własne zdanie. Czasami to zdanie innych ludzi przeważa o tym czy kupujemy czy też nie. Zapraszam do umieszczania komentarzy.
Uwaga: vitalbon nabędziesz w aptece.
Układ krwionośny człowieka to inaczej układ zamknięty, w którym nasza krew krąży w systemie naczyń krwionośnych, a serce jest pompą wymuszającą nieustanny obieg krwi. Układ ten wraz z układem limfatycznym łac. sistema lyphaticum tworzą układ krążenia .
A przechodząc do tematu – opiszmy vitalbon.
  Skład
Skład 1 kapsułka: Ekstrakt z owoców żurawiny 100 mgEkstrakt z owoców aronii 50 mgEkstrakt z zielonej herbaty 50 mgEkstrakt z owoców borówki 20mg
  Dawkowanie
Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Przeciwwskazania
Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na skladniki preparatu.
  Działanie
Preparat ziołowy o wlasnościach antyoksydacyjnych, ułatwiający usuwanie wolnych rodników z organizmu, które uważane są za główną przyczyne chorób układu sercowo-naczyniowego, chorób nowotworowych i odpowiedzialne są za przyspieszenie procesów starzenia sie – zwłaszcza skóry. Wysoki potencjał antyoksydacyjny zawdzięcza Vitalbon użyciu 4 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych z owoców żurawiny, owoców aronii, zielonej herbaty i owoców borówki czarnej. Zawartość antyoksydantów może być tak wysoka, ze Vitalbon z powodzeniem można nazwać „Bombą antyoksydacyjną”. Dobroczynne działanie antyoksydantów wykazano w naczyniowych chorobach mózgu połączonych z zaburzeniami pamięci, a również w tzw. neurodegradacyjnych chorobach mózgu chorobach Alzhaimera i Parkinsona. Antyoksydanty korzystnie wpływają na oczy. Przede wszystkim działają ochronnie na siatkówkę oka uszkodzoną w wyniku miażdżycy albo retinopatii cukrzycowej – efekt takiego działania może być znany od lat. Natomiast zupełną nowością może być ich pozytywny wpływ na częstość występowania zaćmy (katarakty) – może być to także jedyny znany do tej pory czynnik zmniejszający zapadalność na to także częste schorzenie. Prace badawcze nad antyoksydantami cały czas trwaja. Ostatnie doniesienia naukowe mówią o ich korzystnym wpływie w reumatoidalnym zapaleniu stawów (RZS), przewlekłym zapaleniu trzustki, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, a również w profilaktycznym stosowaniu u osób narażonych na działanie czynników toksycznych np. pracowników stacji benzynowych.
  Opis
VITALBON usuwa wolne rodniki. Suplement diety. Preparat ziołowy polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki ułatwiające usuwanie wolnych rodników z organizmu. Wspomaga prawidłową pracę serca i naczyń krwionośnych i utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
System krążenia oznacza nie wyłącznie serce, ale też drogę transportu czyli żyly i tętnice. Żylaki, pajączki, zakrzepica – to także dolegliwości żył. Występują na nogach, których żywiołem może być ruch. Twoje nogi lubia długie spacery i jazdę na rowerze? Zatroszcz się o ich kondycję i zdrowie, a będą się pięknie prezentowały w letniej sukience. Na koniec dnia gorąca, odprężajaca kąpiel. Niestety, zarowno długotrwałe stanie albo siedzenie, jak i czeste kąpiele w wannie nie są dobre dla nóg i często prowadzą do żylaków, a także poważniejszych chorob. Skoro na twoich nogach nie ma wciąż jeszcze śladu pajaczków ani wypukłych żyłek, przeczytaj ów tekst, by dowiedzieć się, co zrobić, by nigdy się nie pojawiły. A skoro zatem już cierpisz z powodu dolegliwości żylakowej, dowiesz się, jak możesz się wyleczyć.
Kogo powinny dotknąć kłopoty powiązane z układem krwionośnym? Głownie dotyczy to również kobiet. Skoro chcemy mieć wciąż jeszcze większą pewność, że bardzo dobrze i skutecznie przeciwdziałamy żylakom, jesteśmy w stanie wspierać nasze działania odpowiednio dobranymi lekami bez recepty. Lekarze i farmaceuci coraz dużo częściej zachęcają pacjentów do codziennego zażywania środków zawierających skladniki takie, jak: diosmina, diosmina z hesperydyną, trokserutyna, saponiny kasztanowca – escyna czy może glikozydy kasztanowca – eskulina. Ich działanie znacznie zmniejsza kruchość ścian naczyń żylnych. Dodatkowo diosmina chroni naczynia żylne, zwiększajac napięcie ich ścian. Pamiętajmy jednak, by wsparcie farmakologiczne dawało skuteczne efekty, przyjmowanie suplementów powinno mieć regularny charakter. Nie lekceważmy problemu żylaków. To również nie defekt kosmetyczny, ale objaw choroby. Żyjmy zdrowiej i nie wahajmy się sięgać po dostępne środki medyczne i poradę specjalistów. Zatem już dziś warto o siebie zadbać.
Naucz się czegoś jeszcze:
wzmocnienie kości.

Advertisment

One comment

  1. Lonia.Misiaczek napisał(a):

    Dowiedziałam się gdzieś na jakiejś blogostrefie, że najskuteczniejszą metodą leczenia prawie wszystkiego jest sport.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy słyszeliście o kossan latex comfort? – posłuchajcie jakie są opinie

Konsumenci szukają opinii o produkcie Kossan latex comfort. I to nie musi dziwić, bo gdy należy kupić produkt, to warto...

Zamknij